APIE MUS

Move-it – tai nauja komandos formavimo renginių patirtis. Mes suprantame, kad Jūsų organizacijos kultūra yra unikali ir antros tokios nėra. Bendradarbiaudami „win – win“ (laimėti – laimėti) principu, sukuriame unikalią patirtį, paremtą Jūsų poreikiais ir susikoncentruodami ties vieninteliu tikslu: sujungti skirtingų amžių, skirtingų kartų, kultūrų žmones į vieną darnią komandą per visiems suprantamą sporto kalbą.

Padėkite savo darbuotojams priimti žiniomis ir patirtimi pagrįstus gyvenimo pokyčius. Nauja energija, didesnė motyvacija ir entuziazmas turės teigiamos įtakos visose gyvenimo srityse.

KOKYBĖS UŽTIKRINIMAS

PATIRTIS: Esame sukaupę solidžią, daugiau nei 8- nerių metų renginių organizavimo patirtį. Matėme daug šilto ir šalto. Didžiuojamės sukaupta patirtimi ir puikiais klientų atsiliepimais.
APTARNAVIMAS: Dirbame 24/ 7, visus metus. Surengti komandos organizavimo renginį galime bet kurioje Lietuvos vietoje, tiek lauke gamtoje, tiek patalpų viduje.
KOMANDA: Dirbame tik su geriausiausiais. Subrangovus renkamės kruopščiai ir atsakingai.
ĮRANGA: Renginių metu naudojame profesionalią, kokybišką ir saugią įrangą. Net ir mažiausiomis smulkmenomis stengiamės sukurti geriausią patirtį.
SAUGUMAS: Visos mūsų užduotys, rungtys ir žaidimai yra išbandyti mūsų pačių. Tačiau kaip paildomą apsaugą mes visada rekomenduojame renginius apdrausti.

PAGRINDINIAI FAKTAI

Iki galutinio sprendimo trūksta daugiau įtikinamos informacijos? Jeigu taip, čia yra keletas „Privaloma žinoti“ faktų:

  • 100 % aptarnavimas 24/ 7
  • Naujos idėjos ir nauja patirtis
  • 99,99 % dėmesys kokybei

DARBAS MOVE-IT

Move-it yra daugiau nei vien tik darbas. Tai gyvenimo būdas ir patirtis. Jeigu norite tapti mūsų komandos dalimi, laukiame Jūsų CV bei motyvacinio laiško.

Forma dokumetų atsiuntimui

Nepamirškite mums prikabinti savo CV ir motyvacinio laiško