Skip to content

APIE MUS

PRANEŠIMAS PASAULIUISVEIKI

„MOVE-IT“ komandą skatina judėti aistra sportui.
Mes tikime transformuojančia sporto jėga, nesvarbu, ar tai būtų jaunimo sportininkai, profesionalų komandos ar įmonės darbuotojai, besimėgaujantys lėkščiasvydžio turnyru.

Sportas visada yra žmogaus kūno ir sielos darbo šventė. Sportas mus daro stipresnius ir geresnius – ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai.

Pasidalinkime savo meile sportui.

MŪSŲ VIZIJA

MOVE-IT – žinomiausias prekės ženklas tarp renginių organizavimo įmonių, išskirtinai orientuojantis į verslo sporto renginių organizavimą.

MŪSŲ MISIJA

Organizuoti įmonių vasaros komandos formavimo renginius, paremtus sportu, sveika mityba ir orientacija į santykių užmezgimą per smagią fizinę veiklą.

MŪSŲ ISTORIJA

Viskas prasidėjo nuo aistros sportui ir, žinoma, meilės renginiams. Todėl nusprendėme sujungti meilę ir aistrą į vieną vietą ir taip gimė – MOVE-IT!

ĮKVĖPIMASKEISTI PASAULĮ

Noriu išlaisvinti žmones iš į technologijas orientuoto, materialistinio gyvenimo ir priminti, kad tikrosios patirtys visada bus pasiekiamos tik bendraujant gyvai, dalijantis žiniomis, aktyviai veikiant ir kuriant prisiminimus su draugais, kolegomis ar verslo partneriais.
Egidijus Jaglauskas
Įkūrėjas/ vadovas

AR JŪS PASIRENGĘ PAJUDĖTI?

Užsisakykite savo įmonės vasaros sporto šventę pas mus.