Jūsų komandos profilis

[wppb-login]
Jeigu Jūs norite sukurti naujos komandos profilį, spauskite čia.

[wppb-edit-profile form_name=“profilio-forma“]

Klausimai visai komandai

Pasitarę su savo komandos nariais teisingai atsakykite į žemiau Jums pateiktus klausimus ir gaukite papildomų Karmos taškų. Kiekvieno klausimo vertė – 20 taškų.

1 klausimas „Jūreivio pasakojimas“

Idejos

Laivo kapitonas papasakojo tokią įdomią istoriją: „Mes keliavome išilgai jūrų ir vandenynų. Vieną kartą du mano jūreiviai atsistojo priešingose laivo pusėse. Vienas žiūrėjo į vakarus, o kitas į rytus. Ir tuo pačiu metu jie galėjo aiškiai matyti vienas kitą.“

Klausimas: Kaip tai gali būti įmanoma?

2 klausimas „Kalinių kepurės“

Kaliniai

Jūs esate kalėjime su dviem savo kolegomis – Luku ir Povilu. Jūs visi stovite vienoje linijoje ir žiūrite į vieną pusę. Pirmas stovite jūs, už jūsų Lukas, toliau Povilas.

Sargybinis turi 3 juodas ir 2 baltas kepures. Jis atsitiktinai uždeda po vieną kepurę ant kiekvieno iš jūsų galvos. Povilas gali matyti Jūsų ir Luko kepures, Lugas gali matyti Jūsų, o jūs nematote nei vienos iš savo kolegų kepurių. Niekas iš jūsų nežino kokios spalvos kepurę turite ant savo galvos.

Sargybinis pasiūlo sužaisti žaidimą: „Jeigu kas nors iš jūsų man 100% teisingai pasakys savo kepurės spalvą, jūs visi būsite laisvi.“

Jis liepia Povilui spėti pirmam. Povilas yra labai sąžiningas ir intelgentiškas žmogus, bet jis sako: „Aš nežinau ir neįsivaizduoju jokio būdo kaip tiksliai atspėti.“ Tada sargybinis paklausia Luko. Lukas taip pat yra intelektualus ir racionalus žmogus, tačiau jis taip pat negali pasakyti.

Ateina jūsų eilė ir jūs be jokios abejonės 100% tikslumu pasakote savo kepurės spalvą. Sargybinis neturi kito pasirinkimo tik paleisti jus visus tris į laisvę!

Klausimas: Kokios spalvos kepurę jūs dėvėjote ir kaip tai sužinojote?