Skip to content

MULTISPORTO ČEMPIONATAS

TRUMPA INFORMACIJA

Multisporto čempionatas yra pati populiariausia mūsų organizuojamų renginių kategorija. Pasirinkę Multisporto čempionatą galite būti tikri, kad renginio metu nuobodžiauti tikrai neteks.

Jūsų laukia dinamiška diena su keliomis skirtingomis rungtimis, kurių metu išsiaiškinsime kuri Jūsų komanda greičiausia, stipriausia ir sumaniausia.

Dalyviai renginių metu ne tik stengiasi atlikti visas užduotis kuo geriau ir greičiau, bet ir renka papildomus KARMOS taškus, kurie gali nulemti finalinius rezultatus. 

Mes Jums siūlome

Keletas Originalių RungčiųMultisporto čempionate sujungiame daug įvairių skirtingų rungčių į vieną aktyvų sporto renginį. Rungtis galima rinktis iš plataus sąrašo, čia keletas mūsų rekomenduojamų.

Šaudymas lankais

Šaudymas Lankais

Šaudymas lankais yra viena populiariausių ir mėgstamiausių mūsų siūlomų veiklų. Vienu metu varžosi dvi komandas, kurių tikslas kuo daugiau strėlių pataikyti į taikinio vidurį. Ši sporto rungtis puikiai tinka bet kokio fizinio pajėgumo žmonėms. Lankų įtempimo jėga parinkta tokia, kad būtų patogi tiek vyrams, tiek moterims.

Kubas ridenimui

Pramogos dalyvių tikslas – kuo daugiau kartų apversti 3x3x3 metrų pripučiamą Kubą. Šioje rungtyje sėkmę lemia ne tik fizinė jėga, bet ir komandos gebėjimas dirbti išvien.

Light Hunter žaidimas

Light Hunter Žaidimas

Komandų tikslas – per apibrėžtą laiką paspausti kuo daugiau atsitiktinai užsidegančių šviesų ant stovelių. Tai judrumo ir staigumo žaidimas, kuris labai gerai „iškrauna“.

Pentomino

Pentomino – tai dėlionė, kurią sudaro visos įmanomos fogūros iš 5 kvadratėlių. Panašiai kaip Tetris, kuriame visos figūros sudarytos iš 4 kvadratėlių. Šio žaidimo tikslas – per kuo trumpesnį laiką sudėti visas figūras taip, kad gražiai tilptų į stačiakampį. Tai loginė užduotis, kuri reikalauja didelio komandos susiklausymo.

Pentomino žaidimas

BĖGTRAUKIS

Du pramogos dalyviai per juosmenį pritvirtinami guma. Nuaidėjus starto signalui jiems reikia kuo greičiau pasiekti kitą 10 metrų ilgio takelio galą. Gera nuotaika – garantuota!

AR JŪS PASIRENGĘ PAJUDĖTI?

Užsisakykite savo įmonės vasaros sporto šventę pas mus.

UŽKLAUSOS FORMAPAPASAKOKITE APIE PLANUOJAMĄ RENGINĮ

Prašome užpildyti šią formą pateikiant kuo detalesnę informaciją apie planuojamą renginį. Užpildydami ir pateikdami duomenis Jūs niekuo neįsipareigojate. O mes pasistengsime jums pateikti kuo tikslesnį pasiūlymą.

  • KONTAKTAI
  • INFORMACIJA
  • AČIŪ!

KONTAKTAI

Jūsų vardas

Atstovaujama įmonė

Miestas

Tel. numeris

El. paštas

INFORMACIJA APIE PLANUOJAMĄ RENGINĮ

Preliminari Data

Renginio vieta

Dalyvių skaičius

Kuri paslaugas Jus domina?

Papildoma informacija/ Jūsų lūkesčiai

AČIŪ!

Dėkojame, kad užpildėte šią formą. Tai jau nemažas žingsnis siekiant susipažinti. Beliko paspausti "SIŲSTI" ir Jūsų užklausa greitai mus pasieks.
O kad neprailgtų laukti mūsų atsakymo, galbūt pats laikas šiek tiek pajudėti? :)