Skip to content

PRIPUČIAMŲ LINKSMYBIŲ DIENA

TRUMPA INFORMACIJA

Pripučiami atrakcionai visada vilioja vaikus. Tačiau yra pripučiamų atrakcionų ir suaugusiems, kuriuos Jums ir siūlome.

Galima rinktis ir plataus sąrašo rungčių, kurias parenkame pagal įmonės kolektyvo fizinį pasirengimą.

Pripučiami atrakcionai visada įtraukia ir nepalieka abejingų. Geros emocijos garantuotos!

Dalyviai renginių metu ne tik stengiasi atlikti visas užduotis kuo geriau ir greičiau, bet ir renka papildomus KARMOS taškus, kurie gali nulemti finalinius rezultatus. 

Mes Jums siūlome

Keletas Originalių RungčiųDirbame su partneriais visoje Lietuvoje, todėl galime pasiūlyti didžiausią rungčių pasirinkimą. Štai keletas bestselerių.

Bumper ball

Tai burbulinis futbolas, sporto karaliaus atmaina, kurį žaidžiant nebūtina turėti gerų kamuolio valdymo įgūdžių, nes bet kuris virtuozas gali būti smagiai „nuskintas“ iš kelio. Burbulinį futbolą gali žaisti tiek vyrai, tiek moterys.

Kubas ridenimui

Pramogos dalyvių tikslas – kuo daugiau kartų apversti 3x3x3 metrų pripučiamą Kubą. Šioje rungtyje sėkmę lemia ne tik fizinė jėga, bet ir komandos gebėjimas dirbti išvien.

BĖGTRAUKIS

Du pramogos dalyviai per juosmenį pritvirtinami guma. Nuaidėjus starto signalui jiems reikia kuo greičiau pasiekti kitą 10 metrų ilgio takelio galą. Gera nuotaika – garantuota!

Gigantiškas stalo futbolas

Tai viena įspūdingiausių rungčių, kurios metu dalyviai žaidžia futbolą 18 metrų ilgio uždaroje futbolo aikštelėje. Tik taisyklės čia kaip stalo futbole – dalyviai pririšami ir gali judėti tik horizontaliai. 

Eliminatorius

Tai parmoga, kurios dalyvių tikslas kuo ilgiau išsilaikyti savo vietoje, kol Eliminatoriaus sukimosi mechanizmas bando jus numušti. Čia reikės geros reakcijos ir vikrumo!

AR JŪS PASIRENGĘ PAJUDĖTI?

Užsisakykite savo įmonės vasaros sporto šventę pas mus.

UŽKLAUSOS FORMAPAPASAKOKITE APIE PLANUOJAMĄ RENGINĮ

Prašome užpildyti šią formą pateikiant kuo detalesnę informaciją apie planuojamą renginį. Užpildydami ir pateikdami duomenis Jūs niekuo neįsipareigojate. O mes pasistengsime jums pateikti kuo tikslesnį pasiūlymą.

  • KONTAKTAI
  • INFORMACIJA
  • AČIŪ!

KONTAKTAI

Jūsų vardas

Atstovaujama įmonė

Miestas

Tel. numeris

El. paštas

INFORMACIJA APIE PLANUOJAMĄ RENGINĮ

Preliminari Data

Renginio vieta

Dalyvių skaičius

Kuri paslaugas Jus domina?

Papildoma informacija/ Jūsų lūkesčiai

AČIŪ!

Dėkojame, kad užpildėte šią formą. Tai jau nemažas žingsnis siekiant susipažinti. Beliko paspausti "SIŲSTI" ir Jūsų užklausa greitai mus pasieks.
O kad neprailgtų laukti mūsų atsakymo, galbūt pats laikas šiek tiek pajudėti? :)